KONST / Litografier / Färglitografi 13062313
nr 1306 2313
Lindorm Liljefors
(1909-1985), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, 360 upplaga, 42x50 cm
Lindorm Liljefors, svensk målare, skulptör och illustratör född 1909, död 1985.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:43:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Lindorm Liljefors
Läs mer om Lindorm Liljefors